Dlaczego dentyści oszukują i jacy są godni zaufania?

Wbrew powszechnym opiniom to nie najtańsi dentyści są warci tego by się u nich leczyć. Poniżej postaram się dość dokładnie wyjaśnić, na czym owe zjawisko polega. Jest to dość zaskakujące. Widać przy tym dokładnie jak łatwo dać się zwieść obiegowym opiniom i zwariować, lub tez ogłupić się.

Dlaczego więc drogi dentysta jest lepszy? Po pierwsze, jeśli ktoś się ceni, to jest pewny swojej, jakości. Gdyby robił źle swoja pracę, to z pewnością nie miałby pieniędzy a co za tym idzie klientów, albo odwrotnie.

Największym niebezpieczeństwem w kontakcie z tanim lekarzem jest jego kłamstwo. To, że jest tani i mało bierze na rękę, to nie znaczy jeszcze, że jest uczciwy i nie chce zarobić. Owszem chce!

Zwykle taki dentysta mówi nam, że mamy dwa razy tyle ubytków, co w rzeczywistości. Przecież tego nie sprawdzimy, a zepsute zęby należy niezwłocznie leczyć. Tak, więc, okaże się, iż zostawimy u takie lekarza więcej pieniędzy, ale nie jednorazowo. [hasła pokrewne: redblocker krem cena, puls wałcz, choroba raynauda objawy, benfotiamina ]

Oczywiście drożysz się nie zawsze jest lepszy. Zawsze znajdzie się ktoś, komu woda sodowa odbiła do głowy. Ale takie przypadki zdarzają się dosyć rzadko. Najlepsi dentyści to nasi znajomi, albo tacy z polecenia. W ich przypadku możemy być pewni, że nie będą chcieli nas naciągnąć na pieniądze.

Warto, więc znaleźć tego jednego dobrego dentystę i nagrywać mu prace polecając znajomych. Z pewności, gdy taki dentysta złapie osobę z zewnątrz to też będzie chciał nie uczciwie zarobić. Taki już ten świat jest. A jak wiadomo na narodowy fundusz zdrowia nie mamy, co w tym kraju liczyć i prawdopodobnie możemy już o nim zapomnieć na zawsze. Bo skoro nikomu dotychczas nie udało się załatwić tego problemu, to, jakim prawem inna władza może zażegnać ten problem. Rozwiązanie jest proste, ale nikt się na nie zdecyduje. Najlepszym wyjściem jest likwidacja Państwowej służby zdrowia. Ale każdy się tego boi, bo gdy stanie się nam coś poważniejszego, to koszty operacji są ogromne.