Dowody wzrostu dorosłego płuc u ludzi AD 4

Filed Under (Bez kategorii) by admin on 18-04-2018

0

Skan MRI helu-3 wykazuje niezwykłą jednolitość w R, która różniła się o mniej niż 5% w całym polu płucnym – odkrycie niespójne z ekspansją regionalną w prawą hemithorax, ale zgodne z prawdziwym wzrostem. U naszego pacjenta, 15 lat po pneumonektomii, średnia (. SD) R (330 . 20 .m w przypadku wszystkich wokseli) była zasadniczo identyczna jak w normalnych płucach 18 (322 . Read the rest of this entry »

n-3 Kwasy tłuszczowe i skutki sercowo-naczyniowe u pacjentów z Dysglycemią AD 4

Filed Under (Bez kategorii) by admin on 18-04-2018

0

Szacunkowe współczynniki ryzyka i dwustronne 95-procentowe przedziały ufności obliczono ogólnie, a dla podgrup stosując model regresji Coxa stratyfikowany zgodnie z zastosowaniem insuliny glargine versus standardowej opieki, wyjściowy stan metaboliczny (upośledzona glukoza na czczo, upośledzona tolerancja glukozy, nowo zdiagnozowana cukrzyca lub ustalona cukrzyca) i status w odniesieniu do historii choroby sercowo-naczyniowej. Modele regresji Coxa z korektą dla tych trzech czynników zastosowano, jeśli w dowolnej warstwie było mniej niż pięć zdarzeń. Dla wszystkich wyników i warunków interakcji wartość P poniżej 0,05 uważano za wskazującą na istotność statystyczną. Wykorzystaliśmy metodę Kaplana-Meiera do stworzenia krzywych przeżycia przez okres do 7 lat. Read the rest of this entry »

Nie bójmy dentysty

Filed Under (Bez kategorii) by admin on 27-02-2018

1

Każdy z nas miał w życiu przypadek iż musiał udać się do dentysty. Utrzymanie pięknie wyglądającego uśmiechu wymaga od nas częstych wizyt u takowych specjalistów. Jest to również ważne dla naszego zdrowia. Dobry stan uzębienia jest istotny dla całego organizmu. Problemy z zębami dostarczają nam też dużo bólu, z którym musimy walczyć zażywając tabletki przeciwbólowe. Read the rest of this entry »

Stomatologia estetyczna

Filed Under (Bez kategorii) by admin on 27-02-2018

0

Stomatologia estetyczna to dość nowa specjalność. Powstała ona gdyż pacjenci zapragnęli cieszyć się pięknym i białym uśmiechem mimo dość sporych ubytków w uzębieniu. Duże oczekiwania klientów co do estetyki uśmiechu sprawiły że w krótkim czasie stomatologia estetyczna stała się silną pozycją w ofertach wielu gabinetów stomatologicznych. Dziś już każdy szanujący się gabinet powinien posiadać w ofercie bardzo rozbudowaną ofertę stomatologii estetycznej oraz powinien zatrudniać najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Aby znaczyć coś na rynku w kwestii stomatologii estetycznej gabinet taki musi być również wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny. Read the rest of this entry »