Studia, które gwarantują dobrą przyszłość.

Jest wiele kierunków studiów. Na jedne ludzie chodzą z pasji, na inne żeby żyć na średnim poziomie, a na jeszcze inne tylko po to by stać się obrzydliwie bogatym. Przeanalizujmy te ostatnie, bo przecież większość z nas chce być bogatym. A kończy się na tym, że ludzie pracują długo i ciężko nie dostając w zamian zbyt dużo. Oczywiście jest to kwestią tego, że szkoły uczą nas jak zostać dobrym pracownikiem. Mało, kto po jakiejkolwiek szkole wie coś o pieniądzach i o tym jak one działają i co potrafią.

Tak, więc, warto wybrać się na uniwersytet medyczny i zostać stomatologiem. Wtedy nasza przyszłość będzie wyglądać różowo. Nawet, jeśli nie umiemy zarządzać dobrze pieniędzmi to i tak będziemy mieć ich taki nadmiar, że spokojnie będziemy mogli wydawać je bez ograniczeń.

Lecz na swej drodze napotkamy wiele problemów. Po pierwsze, dostanie się na uniwersytet medyczny. To przecież graniczy z cudem. Lekarze nie chcą, żeby było ich dużo. Więc ograniczają ilość miejsc na uczelni. Gdyby dentystów nagle zrobiłoby się zbyt dużo, to również ceny poszłyby w dół, a tego nikt nie chce. Skoro mogą tak robić, to wolą, żeby więcej było inżynierów i żeby na innych rynkach wzrastała konkurencja, a malały ceny, ale nie u nich.

Sam proces studiów nie jest łatwy, ale tez nie najtrudniejszy. Średnio inteligentny człowiek zostanie stomatologiem w piec lat. A potem już tylko spokojne Zycie na wysokim poziomie. A gdy stomatolog wyjedzie za granice, to jest opłacany tak samo jak prezes dużej, lub średniej korporacji.

Tak, więc jak widać, stomatolog, to zawód idealny, który pozwala szybko i bezproblemowo zarabiać niesamowite ilości pieniędzy. A wszystko przez to, że ludzie chcą dbać o swoje zdrowie. A przecież swojego zdrowia i organizmu nie powierzymy pod opiekę byle, komu. A nie byle, kto będzie nas sowicie kosztował. [hasła pokrewne: redblocker krem cena, puls wałcz, choroba raynauda objawy, benfotiamina ]

Dodam jeszcze, że ryzyko zawodowe jest małe, bo kto udowodni stomatologowi, że zrobił coś niepoprawnie i źle? Z pewnością jest to ciężkie, a może i nie wykonalne.